Naše apartmány Zuberec otvorili svoje brány 1. 6. 2021. Vila Zuberec ponúka nielen moderne zariadené apartmány, ale aj veľa možností na aktívne strávenú dovolenku v horách. Ubytovanie v Tatrách má veľkú výhodu v tom, že sa tu nikdy nebudete nudiť. 

Budúcim návštevníkom sa snažíme pravidelne ukázať na našom blogu, kam môžu ísť na výlet, či už ako rodiny s deťmi, alebo skupina kamarátov. Avšak, naša Vila Zuberec a jej okolie ponúka aktivity nielen pre mladšie vekové kategórie, ale aj pre návštevníkov v seniorskom veku. 

Ak sa rozhodnete pre ubytovanie u nás, svoj deň by ste mali začať výdatnými raňajkami, ktoré si môžete vychutnať v našom Little Paddocku. Nie je nič lepšie, ako si ráno dopriať chutnú kávu a čerstvé pečivo. 

Nielen ráno, ale aj po 17:00 hodine vám bude náš personál k dispozícii na recepcii v Little Paddocku, kde si po dni plnom výletov môžete dopriať pohárik vína alebo čerstvo načapované pivko. 

Vo vile je k dispozícii aj wellness, ktorý je ako stvorený na zrelaxovanie sa. Nachádza sa tu fínska a infra sauna a  kapacita wellness-u je 6 osôb. 

Ubytovanie Zuberec sa pomaličky stáva vyhľadávaným miestom pre rodiny s deťmi, ktorí chcú po náročnom týždni stráviť oddychový víkend niekde blízko hôr. Preto sme mali tú česť, že naše apartmány sa rozhodla navštíviť blogerka Silvia Škultéty, alias @minidiamondblog, ktorá sa rozhodla o jej návšteve u nás napísať článok. Ten si môžete prečítať na jej blogu. Silvii veľmi pekne ďakujeme za článok a pevne veríme, že sa k nám niekedy opäť vráti.

Veľmi nás taktiež potešilo, že o nás napísal pekný článok aj magazín Top horeca. Prečítate si v ňom aj rozhovor s Ivom Šamudovským, ktorý apartmánový dom Vila Zuberec riadi.

Budeme radi, ak začnete sledovať naše sociálne siete, kde sú nielen naše tipy na výlety po okolí Zuberca (Instagram), ale aj dvakrát do mesiaca spúšťame súťaže o výhodné pobyty u nás vo Vila Zuberec (Facebook). 

Prečítajte si aj recenziu na Vilu Zuberec a aktivity v okolí Zuberca od MTBIKER.

Tešíme sa na vašu návštevu. 

Vila Zuberec.