Zarezervujte si apartmán cez rezervačný systém alebo nám pošlite požiadavku na nezaväznú cenovu ponuku, čo najskôr Vám odpovieme.

Ceny ubytovania sa líšia v závislosti od zvoleného termínu, dĺžky pobytu, nastavenia storno podmienok tak, aby sme čo najlepšie vyhoveli požiadavkám klientov. Z toho dôvodu nemáme stály cenník.

Pre zistenie ceny pobytu prejdite na políčko „Rezervuj“ na našej webovej stránke vpravo hore, kde vám systém vypočíta cenu pobytu. Alebo nám môžete napísať vaše požiadavky, a tým získať najvýhodnejšiu „nezáväznú cenovú ponuku“.

Aktuálna ponuka zvýhodnených balíčkov

V prípade záujmu o ďalšie informácie vám ich radi poskytneme na tel. čísle +421 911 06 06 77 alebo info@vilazuberec.com

V cene ubytovania nie je zahrnuté:

 • miestna daň – 0,50 €/osoba/noc,
 • stravovanie: raňajky – 8,50 €/osoba od 12 rokov, 6,50 €/dieťa do 12 rokov
 • Doplnkové služby:
  • prístelka (prenosná posteľ) v apartmáne – 15 €/noc,
  • detská postieľka – 10 €/pobyt,
  • pobyt s domácim miláčikom – cena od 15 €/noc. Možnosť a podmienky je vhodné spoločne dohodnúť pred príchodom.
  • privátny wellness na 1,5 hodiny – od 50€.
  • Rezerváciu a podmienky je potrebné dohodnúť vopred.

Nástup na ubytovanie (check-in) od 14:00, odchod z apartmánu (check-out) do 10:00. 

Vernostný systém

Po vašej prvej návšteve v niektorom z našich apartmánov vás automaticky zaregistrujeme a v prípade ďalšej návštevy už môžete využívať výhody vernostného systému. O podmienkach vás budeme informovať prostrednícvom emailu.

Členom vernostného systému sa stáva hosť, na ktorého meno je urobená rezervácia. Zľavu poskytnutú v rámci vernostného systému nie je možne kombinovať s inými zľavami.

Zľavu je možné uplatniť len pri rezervácii ubytovania cez spoločnosť Vila Zuberec s.r.o. (priamo na recepcii , telefonicky, e-mailom alebo on-line cez webstránku www.vilazuberec.com). Zľava sa uplatňuje len z ceny ubytovania.

NESKORÝ CHECK-OUT

Ubytovaní hostia sa odhlasujú z pobytu spravidla do 10.00 hod. Služba neskorého odhlásenia sa je možná po dohode s recepciou na základe obsadenosti ubytovacích jednotiek. V prípade, že plánujete využiť neskorý odchod z apartmánu, prosíme, informujte recepciu o tejto skutočnosti minimálne 24 hodín vopred.

Cena:

 • Check-out do 12.00 hod.: 10 EUR
 • Check-out do 14.00 hod.: 20 EUR
 • Check-out po 14.00 hod.: 100% z aktuálnej ceny ubytovacej jednotky

VÝMENA POSTEĽNEJ BIELIZNE, UTERÁKOV a UPRATOVANIE a vynášanie odpadu.

V cene pobytu je zahrnuté upratanie apartmánu a výmena posteľnej bielizne jeden krát.

Upratovanie apartmánu a výmenu posteľnej bielizne, zametanie a vynášanie smetí počas pobytu nevykonávame. Ak máte záujem o upratanie a výmenu posteľnej bielizne, je to potrebné nahlásiť na recepcii , služba je za poplatok. Počas pobytu vám do apartmánu nevstupujeme.

Pobyty na viac ako 3 noci majú nárok na bezplatnú výmenu posteľnej bielizne, utierok a uterákov po každom treťom prenocovaní. Ak je o takúto službu záujem, je to potrebné nahlásiť na recepcii. V prípade záujmu vieme upratať apartmán, vyniesť smeti a vymeniť posteľnú bielizeň, utierky a uteráky na žiadosť ubytovaných hostí za poplatok. Prosíme, aby ste záujem o výmenu bielizne hlásili na recepcii.

Cena: výmena posteľnej bielizne a uterákov 20 eur , upratanie apartmánu (vysávanie, výnos smetí) 10 eur, kompletné preupratovanie apartmánu 30 eur

ZVIERATÁ

Pobyt so psom alebo iným domácim zvieraťom je povolený vo vybraných apartmánoch preto je potrebné pobyt s nimi nahlásiť vopred. V prípade nerešpektovania tohto rozhodnutia si spoločnosť Vila Zuberec s.r.o. vymedzuje právo uložiť hosťom pokutu vo výške 100 EUR.

iné: Podmienka

Za škody spôsobené počas pobytu a pre prípad poškodenia alebo odcudzenia inventáru, znehodnotenie objektu, predčasného odchodu alebo straty kľúčov nezodpovedá prevádzkovateľ, a preto klientom odporúčame poistiť sa.

Všetky vnútorné priestory Vila Zuberec, apartmány, recepcia aj reštaurácie sú prísne nefajčiarske. Prosíme hostí, aby rešpektovali toto rozhodnutie. Fajčenie je povolené v exteriéri. V prípade porušenia zákazu fajčenia v interiéroch si spoločnosť Vila Zuberec s.r.o. vymedzuje právo uložiť hosťom pokutu vo výške 200 EUR.