Šesť zjazdoviek a neobmedzené množstvo zábavy. Aj tým sa môže pýšiť lyžiarske stredisko Ski Vitanová. Aby ste mali dobrodružný zážitok ihneď poruke, autobusy zastavujú priamo pri stredisku.

Ski Vitanová Vrchdolinky sa nachádza v nadmorskej výške 725 – 968 m nadmorskej výšky s prevýšením 225 m. Je tu vybudovaných 6 zjazdoviek. Zóna zábavy má 150 m a zjazdovka v lyžiarskej škole 50 m. Náročnejší lyžiari si môžu svoje schopnosti preveriť na zjazdovkách s dĺžkami 200, 1 250, 1 500 a 1 600 m.

Pokiaľ nemáte vlastnú výstroj, je tu možnosť zapožičania lyžiarskeho a snowboardoveho vybavenia. Odskúšaná výstroj sa dá taktiež zakúpiť priamo v požičovni. O technické problémy sa postará špeciálne Švajčiarske servisné pracovisko priamo v areáli lyžiarskeho strediska za prijateľné ceny. Pokiaľ vám zasnežené bralá učarujú natoľko, že budete chcieť naučiť lyžovať aj svoje deti, tak vám s tým pomôže Lyžiarska a snowboardová škola. Lekcie sú vedené skúsenými a vyškolenými inštruktormi. Pre najmenších je tu detská lyžiarska škôlka.

Lyžiarske stredisko je „srdcovkou“ nielen pre slovenských, ale aj pre poľských návštevníkov, ktorí môžu využiť hotelové služby v krásnom prostredí – ubytovanie vo Vile Zuberec.

bežky