Každý z nás hľadá miesto, kde môže konečne vypnúť, užiť si chvíľu pohody a uniknúť z hektického mestského prostredia. Iba na skok od Vily Zuberec sa nachádza miesto, ktoré je ako stvorené pre nové zážitky a spomienky.

Aquapark Bešeňová sa rozprestiera v krásnom prostredí prírody a poskytuje skvelé podmienky pre relax a zábavu. V týchto priestoroch si nájde to svoje naozaj každý. Či plánujete romantický výlet, zdravotný pobyt, alebo výlet s celou rodinou, vodný svet vám ponúka množstvo atrakcií, ktoré môžete využiť.

Toto miesto je výnimočné vďaka termálnej vode, ktorá vyviera z hĺbky 1987 m s teplotou 60,5 °C. Voda má liečivé účinky a priaznivo pôsobí na pohybové a dýchacie ústrojenstvo. Teplé pramene sú vhodné aj pre urologických pacientov. Okrem zdravotných problémov voda pôsobí skvele aj na psychiku človeka. Zbavíte sa stresu a môžete zažiť relax, po ktorom všetci túžime.

V priestoroch Bešeňovej nájdete množstvo zaujímavých aktivít. Od plaveckého bazénu, cez atrakcie pre deti a bazénu s umelými vlnami, až po WELLNESS a SPA. Množstvo atrakcií je prístupných celoročne. Preto môžete zažiť kopu zábavy aj počas zimy.

Počas zimných mesiacov je skvelé vyhriať sa v liečivých prameňoch. Pokiaľ sa chystáte na poriadnu zimnú turistiku, odporúčame vám ju ukončiť práve na tomto mieste. Regenerácia v teplej vode je po náročnej fyzickej aktivite je určite niečo, čo vaše telo ocení. Budeme sa tešiť, aj ak sa rozhodnete pre ubytovanie v Západných Tatrách a to priamo u nás v apartmánovom dome Vila Zuberec.

Aquapark Bešeňová
Zdroj foto: https://slovakia.travel/