Západné Tatry majú širokú ponuku atrakcií pre náročných turistov, rekreačných dovolenkárov, rodiny s deťmi a kohokoľvek, kto si túži vychutnať krásne horské a prírodné scenérie.

Sezónne atrakcie si môžete užívať iba v určitom období, ale celoročné môžete kombinovať aj s inými, kedykoľvek sa rozhodnete navštíviť Západné Tatry. Skvelou možnosťou sú práve aquaparky, ktorých je v okolí Vily Zuberec naozaj dostatok. Jedným z nich je aj Aquapark Zakopané.

Aquapark Zakopané je od malebnej obce Zuberec vzdialený iba pár kilometrov. Možnosť, ktorú docenia návštevníci aj v zime, je rozhodne termálny premeň, ktorý  má vďaka svojmu zloženiu liečivé účinky. Voda dosahuje 32 °C, vďaka čomu si môžete niektoré z vonkajších bazénov vychutnať aj v zime. V priestoroch tohto moderného vodného sveta nájdete aj plavecký bazén, saunový svet a soľnú jaskyňu. Bazény sú vybavené masážnymi tryskami a spodným vzduchovým gejzírom. Počas vašej návštevy bude v priestoroch pripravený aj program, ktorého sa môžete zúčastniť. Okrem vodných atrakcií  má aquapark zariadenú posilňovňu, kde si môžete zacvičiť a herňu, kde určite užijete veľa zábavy.

Zdroj: https://www.facebook.com/zakopane.aquapark/

Aquapark Zakopané je určený pre všetky vekové generácie, a to vďaka pestrému programu a širokej ponuke atrakcií. Zábavu a odpočinok si užijú seniori, zamilované páry aj rodiny s deťmi. Či už sa plánujete zregenerovať po turistike, lyžovačke alebo sa poriadne vyblázniť, tento aquapark je pre vás ideálnou možnosťou.

Ubytovanie vo Vile Zuberec je vám k dispozícii celoročne a pokiaľ plánujete výlet s prespaním, veľmi radi vás privítame a postaráme sa o komfort a pohodu, ktorú si určite zaslúžite. U nás taktiež môžete použiť saunu či vírivku v rámci wellness Vily Zuberec.

V Západných Tatrách je naozaj množstvo miest, ktoré len čakajú na to, aby ste ich prebádali, preto neváhajte a naplánujte si nezabudnuteľnú dovolenku už dnes.