Úspešná kaviareň spod Trenčianskeho hradu zamierila do srdca Západných Tatier.

Slovami zakladateľov, ktorými sú Richard Janáč a Samuel Stehlík: 

„Do Zuberca chceme priniesť kvalitnú gastronómiu a produkty, ktoré vyzdvihujú modernú dobu a prinášajú západný prístup ku zákazníkovi, ktorého potreby sú vždy na prvom mieste. Navyše sú Tatry našou srdcovou záležitosťou, do ktorých mierime vždy, keď je príležitosť, a preto nepochybujeme o správnosti nášho rozhodnutia priniesť Little Paddock – tak sa bude nazývať naša ďalšia prevádzka – do Západných Tatier.”

Keď sa dvaja priatelia rozhodli kúpiť zabehnutú kaviareň, narazili hneď na niekoľko problémov. Vedeli spraviť lungo a ľadovú kávu, no o presso stroji alebo samotných zrnkách kávy vedeli málo. Avšak postupným vzdelávaním sa z kaviarenského povaľovania stala ich vášeň. Zoznámili sa s kávovými odrodami, kyslejšími i výraznejšími chuťami, jedným švihom zvládli aj latte art, až sa z nich napokon po niekoľkých rokoch nepretržitého napredovania stali profesionáli. 

Paddock je obľúbeným miestom obyvateľov Trenčína a prežíva svoje azda najúspešnejšie časy. Little Paddock sa tak nepochybne taktiež stane zaujímavým prístaviskom miestnych, no i turistov, ktorí zamieria na turistiku do prírodných krás Zuberca a jeho okolia.

Objavte Paddock na Instagrame.